iPhone 5

Shitet nga: Emanuel 11 Krr 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
iphone 5s i bardh , i mbajtur 6 muaj , ka ca gervishtje ne cep dhe esht pak i thyer , mund ta nderroj me nje iphone 4s te zi 😃
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim