iPhone 5

Shitet nga: Emanuel Lekaj 03 Qer 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lezhë
Modeli : iPhone 5 Ngjyra : e bardh Memoria : 16 GB Camera :8 megapixel Gjendja aktuale : i mbajtur mire xhami origjinal i prodhuar nga fabrika asnje difekt teknik . Mund edhe te nderrohet me Samsung galaxy s4 kok me kok ose me s5 dhe un do te shtoj ndonje lek .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim