Smart 4 mini

Shitet nga: xx 23 Sht 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
eshte ne gjendje shume te mire eshte i perdorur duket si i ri nuk ka gervishtje ka karikuese nderrohet me samsung galaxy s3 mini eshte me i madh se s3 mini e ka me taq butonat dhe me taq eshte vet telefoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim