Samsung

Shitet nga: klodian 29 Sht 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
eshte i ardhur nga italia e ndrroj sepse me vjen nje tjeter esht ne gjendje shum te mir me gjith nje kart memorje 2g dhe ka android 2.3.6 gingerbrand
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim