Samsung i thjeshte

Shitet nga: Ori 29 Gsh 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Lezhë
Shes telefon samsung i thjeshte telefoni ka dy ngjyra te roze dhe pas eshte i zi edhe me ngjyra ne ekran ka memo vocale jo me text ka edhe web te vitin por nuk kam mundur ta rregulloj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim