Samsung galaxy ace gts 5830

Shitet nga: klodian 29 Sht 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
samsung galxy ace i ardhur nga italia ka veq nje vit perdorim vjen me nje karte 2giga andoid 2.3.6

vjen me gjith karikus dhe ka nne mbrojtese te bardh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim