Samsung Galaxy S4

Shitet nga: Alfredi 26 Nën 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lezhë
Samsung Galaxy S4 Made in Korea
Versioni 4.4.4
WI-FI, 3G, 2 kamera, memory card, mbrojtese ne ekran, i bardhe pa asnje shenje, 4 sensor, te syve kur shikon nje film dhe largon syt nga tel filmi ndalet, i afron dhe filmi vazhdon prap dhe levizje e programeve me levizje dore pa e prekur dhe dhum te tjera. update i S5 .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim