SAMSUNG GALAXY ACE BLACK

Shitet nga: klodian 29 Sht 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
SAMSUNG GALAXY ACE i ardhur nga italia nje vit perdorim android 2.3.6 gingerbrand i perfshire me karte 2 giaga karikues dhe fisho per ta lidhur me kompjuterin ne fb klodjandoda@live.com 0685924708
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim