shitet huawei p8 lite ose nderrohet me iphone

Shitet nga: niko 14 Nën 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

240 LEK

Komuna: Lezhë
Prodhuesi: Huawei
Modeli: P8
I ri 1 muaj i perdorur.2 GB ram .16 GB ROM.5 mp named perpara dhe 13 mbrapa fhd.internet 4g.2 karts sim si she munsi per SD cad.android lollipop she shume shpejt do te marre versionin 6.0 marshallou.pa asnje defekt apo gervishtje 2 vite garanci.bashke me te jepet edhe nje power bank 2200 mah. Ose nderroj me iPhone 5 ose 5s
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim