Huawei p8 lite perfekt shitet okazion170€ ose

Shitet nga: niko 24 Nën 05:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Lezhë
Prodhuesi: Huawei
Modeli: P8
P8 lite shum i mbajtur pa asnje demtim apo defekt dhe 1 muaj i perdorur.Ne kuti me karikues.shitet ose nderrohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim