Huawei p8 lite

Shitet nga: niko 27 Nën 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Lezhë
Prodhuesi: Huawei
Modeli: P8
Shum pak I perdorur rreth 2 muaj dhe shum I mbajtur pa defekte.shitet ose nderrohet preferohet iphone
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim