2 iPhone 5s factory unlocked gold and space grey

Shitet nga: iPhone 5s 11 Sht 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

720 EUR

Komuna: Lezhë
Shes 2 iPhone 5s factory unlocked gold and space grey gold eshte ne box space grey pa box me ka humbur ne shtepi nuk e gjej dot. Eshte akull i ri bler ne apple store para 5 ditesh vjen me karikus dhe kufje. Shiten sebashku. Telfonat ndollen ne angli vin te hënen. Ju lutem vetem blerës serioz 00447771526076 mund te më kontaktoni edhe në viber.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim