Nikon Coolpix L810

Shitet nga: Nikon 09 Nën 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Lezhë
Prodhimet : Fotoaparate
16 megapixel dhe 26x zoom lens shift vr 720 video HD ...eshte blere ne amerike pak i perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim