PRINTER, FOTOKOPIE, SCANER, FAX. RICOH AFICIO 1060

Shitet nga: Orgest 14 Nën 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Lezhë
Shitet ricoh aficio 1060 (printer duplex, me finisher dhe me R-ADF (me dopio pasqyr), e pershtatshme per kancelari te medha, makina ben 60 kopje ne minute, kosto per kopie 1 lek. eshte ne gjendje te mire pune.

http://www.youtube.com/watch?v=10qs6UNvq4Q
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim