RADIO MAKINE GOLF 6 DHE FORD GALAXY DHE TE TJER..

Shitet nga: Bledi 10 Krr 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Lezhë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes Radio per makine Te Golf 6

Radio eshte RNS 300

BLAUPUNKT

Eshte MP3 dhe navigator lexon disc me folder te ndara

Te dhenat e Radios

VW RNS 300

BLAUPUNKT

7 612 002 044

BNO 881

MADE IN GERMANY

1KO 035 191 D

Mund te montohet ne te gjithat makinat pas vitit 2004GOLF 5
GOLF 5+
GOLF 6
TOURAN
CADDY
TIGUAN
AMAROK
EOS
PLUS
PASSAT BB
PASSAT CC
SKODA
SEAT

dhe te tjera ne kete gjenerate

!!!!!!!!!!!!!!!!!! SQARIM !!!!!!!!!!!!!!!!!
Radio NUK ka bluetooth ,NUK ka lidhje per kamer prapa,dhe NUK ka lidhje per sensor parkimi.

shikoni se sa ben kjo radio ne tregjet e huaja

http://www.ebay.de/itm/Navigationssystem-VW-RNS-300-RNS300-Silber-Mp3-Neu-/251229585598


Shes dhe nje radio Ford 5000 RDS me kasete JO CD vetem kasete
Fotot jane marre nga ORIGJINALI eshte fare i ri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cmimi i fordit
6.000 LEKE TE REJA
CEL 0673040414


!!!!!!!!!!!!!!!!! MUND TE CKODOJ DHE 95 % TE RADIOVE TE MAKINAVE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PER ME SHUME INFORMACION
VIZITONI FAQEN TONE NE FACEBOOK
Lezha, Car Radio Decoder


Eshte identike me ate qe shikoni ne figure

Radio ka dhe kodin e sigurise ORIGJINAL TE FABRIKES
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim