Xbox 360

Shitet nga: son 21 Maj 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Lezhë
Shes 2 xbox 360 shume te mire me nga 2 leva secili dhe disa lojra disa te pa perdorura..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim