Playstation 3

Shitet nga: Ernest 05 Dhj 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 LEK

Komuna: Lezhë
Shes playstation 3 160 giga me dy leva dhe 7 lojra si pes13,call of duty etj.Nuk i shes pjes pjese
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim