ASUS i7

Shitet nga: Kond 19 Krr 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 LEK

Komuna: Lezhë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Asus i7 2.2 -3.2 Giga herz procesor,1TB hdd ,8GB ram ,Grafike e brenshme intel si dhe Nvidia Getforce 2GB e dedikuar.Dalje HDMI.DVD R/W.USB 3 etj.
Cmimi:800 mije lek(te vjetra).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim