Program per lokale Smart Bar 2.0

Shitet nga: Bar Pos 14 Maj 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lezhë
Shërbimet : Të tjera
Programi smart bar per menaxhim lokalesh paketa e plote e instalimit dhe shperndarje te palimituar instalimi. Programi nuk kopiohet vetem nqs dispononi paketen e plote te instalimit. Programi eshte ne gjuhen shqipe.
Windows XP SP2/SP3
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim