PUNIME HEKURI SALDIME SI METALINOKS....

Shitet nga: LADOVIK 05 Sht 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Sektori : Të tjera
PUNIME CILSORE .....ME GARANCI,,,,
PORTA,,,,,,,,
KANGJELLA,,,,
RRETHOJA,,,,,
SHKALL ,,,,,
PUNIME DEKURATIVE ,,,,,,,
20 VITE EKSPERJENC NE GREQI,,,,
PUNIME INOKSI,,,,,,
DHE QDO GJE QE PUNOHET ME HEKUR......
PUNIME NE KOH SHUM TE SHKURTER........
BIZNES ME LIQENS .........
QMIME QE JU LEN PA MEND,,,,,,,,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim