Ofroj nje vend pune

Shitet nga: Elias 13 Krr 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Sektori : Të tjera
Ofroj nje vend pune
Kerkoj nje femer te moshes deri 37 vjecare per bashkkujdesin familiar te nje te riu (30-vjec.) me levizeshmeri te kufizuar, ne nje nder qytetet me te bukura europiane, e nder kondicione optimale.

Parakusht i kandidates: shendeti moral dhe trupor i pa kontestueshem.

Te gjitha informatat e deshiruara ne E-Mail: recte.vivas@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim