EXpres Kafeje Faema dy grupshe ne gjendje perfekte

Shitet nga: Toni 06 Krr 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Lezhë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes EXpres Kafeje me dy grupe Faema ne gjendje pune ne nje bar si dhe arredimin e tij .x me shume kontaktoni !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim