Kafaz lepujsh, per 24 lepurusha

Shitet nga: Reni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Lezhë
Shes kafaz lepujsh me kapacitet 24 vensh. i kompletuar me sistem ushqimi, dhe impjant pirje uji me pipa.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim