KJOSKE DYQAN NE LEZHE

Shitet nga: KJOSKE RULOT 09 Qer 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Lezhë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHES NJE KIOSKE, DIMENSIONI 5m E GJATE ME 3m E GJERE, ESHTE PERDORUR PER DYQAN NE BREG TE DETIT, PER FAST FOOD OSE PER MAGAZINIM SENDESH .kA HAPJE BALLORE TE STRAHERES , SPORTEL DHE 3 DRITARE. IDEALE PER GJITHCKA. objekt per tu vetepunesuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim