Ambient me qera ne Lezhe

Shitet nga: Nikolin 13 Maj 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 LEK

Komuna: Lezhë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ambient me qera, me siperfaqe 150 m2 kati, gjithsej 300 m2, i pershatshem per lokal, ambjent biznesi, pike shumice, supermarket. Ndodhet ne rrugen kryesore Lezhe-Ishull, perballe gjimnazit .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim