mercedez benz.motorr 250 viti 1997

Shitet nga: arbeni 06 Qer 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Lezhë
Pajisje : Të tjera
shes motorr benzi 4 feneresh me pompe nafte mekanike viti 1997 ne gjendje shume te mire me garanci se bashku me disk dhe specidisk freksioni qmimi 50 000 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim