Sensor parkimi universal(perpara & prapa)me metr..

Shitet nga: Sensor 21 Dhj 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Lezhë
Pajisje : Të tjera
Shes sensor parkimi universal per cdo lloj makine.muned te vendosen si para dhe prapa.me tregues metrash nga 10 cm deri 2,5 mt.vin me punto te gatshme,shum te lehte per tu montuar edhe ne shtepi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim