Kerkoj ekran + toch per galaxy s4

Shitet nga: donald 20 Tet 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Pajisje : Të tjera
kerkoj at lloj pjese sepse dua tja vendos galaxis time sepse gjat transportimit per ne shqiperi me esht thyer ekrani dhe nqs keni ndonje s4 per pjes me kontaktoni ne emailin aldidon28@gmail.com flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim