Parakolb dhe drit c klase viti 2004

Shitet nga: mark 26 Nën 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Lezhë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes nje parakolb te ri dhe nje fener te ri per mercedez c klase viti 2004
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim