PJESE KEMBIMI :DISK FREKSIONI, SPECIDISK,GRUSHTE..

Shitet nga: kastriot nikolli 01 Qer 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Pajisje : Pjesë rezerve
DISK FREKSIONI: DAHTSU COPEN MATERIA SIRI0N 1.3-1.5 2001 > ;ORIGJINAL I DAHTSU-se
CMIMI I BLERJES 70 € SHITET: 55 €

DISK FREKSIONI: DAHTSU COPEN MATERIA SIRI0N YRV 2001 > ;ORIGJINAL I DAHTSU-se
CMIMI I BLERJES 123 € SHITET: 70 €

SPECIDISK: DAHTSU ORIGJINAL MATERIA SIRION 2001>
CMIMI I BLERJES 125 € SHITET: 80 €

SPECIDISK: DAHTSU ORIGJINAL TERIOS 2005>
CMIMI I BLERJES 125 € SHITET: 80 €

GRUSHTE: HYNDAI LEANTRA 92-2000 CMIMI I BLERJES 70 € SHITET: 40 €

GRUSHTE TE JASHTME :LANCIA FEME CAPPA 94-2001; ALPHA 164
CMIMI I BLERJES 70 € SHITET: 25 €

KUZHINETA FREKSIONI DAHTSU TERIOS 97>;ORIGJINAL DAHTSU; CMIMI I BLERJES 40 € SHITET: 20 €

KUZHINETA FREKSIONI DAHTSU SIRION; CUORE SUBARU ;COPEN ;ORIGJINAL DAHTSU;
CMIMI I BLERJES 40 € SHITET: 20 €


SEMIAKS MAJTAS: PEZHO 106 1.0-1.1 , 1991>; CITROEN SAXO 1.0-1.1 1996-2003; CITROEN AX 1986-1997
CMIMI I BLERJES 90 € SHITET: 70 €

SEMIAKS PEZHO106 1.6-1.8 CMIMI I BLERJES 100 € SHITET: 60 €

SEMIAKS DJATHTAS A4 PASSAT SKODA ; SHITET: 80 €

KIT PISTONASH ORIGJINAL - MAHLE PER BENZ 240 -FURGON 207-NORMAL; diametr=91
CMIMI I BLERJES 350 € SHITET: 50 €

PJESE TE NDRYSHME PER MS: 240 KOKA ZBARE; KOKA PARALELE; KRAHE ALUMINI; DARDHA; GOMINA SHPATULLASH; FERROTA PARA DHE MBRAPA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim