Motorra makinash

Shitet nga: eli 13 Nën 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes motorra ..3 motorra Golfi 4 me gjendje the Mir 2 Jan benzine nje nafte njeri I Benzines 1.4 1.6 dhe i naftes1.9. Audi 1.8 benzine . slk 2003 2.0 benzine katerfeneshi turbo 2 cop250 nafte. Regjine 3.2 nafte. A klAsi 1.7nafte
Motorrat jan me gjendje shum te Mir kemi dhe gjdo pjes per kto makina.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim