Goma+disce benzi 17

Shitet nga: fredi 01 Sht 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Lezhë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma +disce benzi te perdorura shum pak ne gjendje pothuajse perfekte 400000 mij lek cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim