Goma dhe disqe 225/40R18 -06

Shitet nga: berti 07 Tet 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Lezhë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma me disqe ne gjendje perfekte me5 dadiqek,225/40R18
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim