Yamaha YZF R1 -10

Shitet nga: marjo 26 Qer 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Motoçikleta : Sportiv
motorri eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte shum pak i perdorur te interesuarit te kontaktojne ne email
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim