okazion super makine Polo 1.9 diesel -03

Shitet nga: bani 26 Nën 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Lezhë
shes polo viti 2003 me te gjitha sherbimet dhe me letra te rregullta dhe te prera deri ne qershor te 2015. motorrin e ka 1.9 TDI me ( DI ) te kuqe, makina ka 1 vite qe ka hyr ne shqipri dhe nuk esht perdorur fare sepse e kam mbajtur ne garazh per arsye se kam makinen tjeter te punes makina ka 117mi kilometra te vetat te pa ulura makinen jam i gatshem ta kontrolloni ku te doni MAKINA SHITET DHE KEMBEHET ME NDO NJE MAKIN TJETER cmimi i pa diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim