VW Polo 1.2 benzin -11

Shitet nga: Olger 16 Krr 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Lezhë
Makin shum e leverdishme. Si nga qmimi dhe nga ana ekonomike. Qmimi esht 9.000 €uro pa zhdoganim. Me kontaktono ne num 00393881903706 olger. Per kush eshte vertet interesuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim