VW Golf 5 1.9 TDI -05

Shitet nga: Andi 07 Tet 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Lezhë
Shes Golf 5 me motorr 1.9 nafte i vitit 2005 shum ekonomik (5.5 l/100km)... Ngjyre gri , parakolp GTI , disqe 17 shume te vecanta , goma 70%, bagazhier por jo te lidhur akoma. E shes sepse nuk me terheq si model golfi ...
ka 195 000 km te bera dhe i ka te vetat sepse esht blere me 0 km nga person qe un njoh , letrat e paguara deri ne nentor 2015 ... Mund te bej dhe nderrim nqs e shoh te arsyeshme ... cmimi eshte 5500 euro...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim