VW Golf 3 -95

Shitet nga: marjo 06 Tet 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Lezhë
Shitet golf 3 viti 95....1,9nafte..gjamat dhe pasqyrat elektrike.abs.airbag..kondicioner...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim