VW Caddy -06

Shitet nga: Florian 24 Gsh 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Caddy 5vendesh me gjitha sherbimet e bera rryp motorri freksjon Goma dhe frena te sapo bera gjendje motorrike dhe gjenerike shum te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim