Toyota Rav 4 2l td -02

Shitet nga: morris 29 Sht 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Lezhë
miredita.shes toyota rav 4 nafte.ne gjendje shume te mire..e ardhur nga franca..rryp motori disqet e frenave dhe ferrota para dhe mbrapa te reja..turbo te re..130000km..per me shume info..me kontactoni..flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim