Renault Clio 1.5 dci -02

Shitet nga: Renault 09 Nën 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Lezhë
Renault clio motorri 1.5 dci 162000 KM letrat dhe siguracionin i ka te prera deri ne shtator 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim