Renault 1.5 nafte -07

Shitet nga: Jetmir Pervataj 04 Dhj 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Lezhë
Shitet ose Nderrohet ,,makina e sapo ardhur nga Zvicerra , me Dogane dhe me Taksa te paguara. Renault Kango 1.5 Nafte , Airbag , ABS , Kondicioner , Klima Makina Ndodhet ne Lezhe (autostrada Lezhe-Tirane KM 3 ) , Pronari i dyte qe e ka kete makine jam un ,, Makina eshte ne gjendje te perkryera,, Per info te metejshme na kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim