Pezho

Shitet nga: Erind 18 Nën 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Lezhë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 106
Shitet pezho Reilly viti 2000 motorr 1.6 Reilly benxine hargjon 5 litra e gjys per 100 kilometra me gjitha letrat per nje vit te paguara sherbime te bera ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike ky esht numri im per cdo kontakt 0682940682...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim