Opel Omega diesel -03

Shitet nga: Geni 27 Tet 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Lezhë
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe e gatshme per cdo lloj prove. Mund te perdoret si makine pune dhe si makine familjare sepse i posedon karrigat e pasme te reja te paperdorura asnjehere. Makina ka motorr 2.5 nafte dhe eshte mjaft ekonomike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim