Opel Frontera diesel -96

Shitet nga: MawAgency 26 Nën 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Lezhë
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: blu
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 85
KM.........: 190000

Opel Fronter 4x4, 4 xhama elektrik, motorr 2500 Nafte, Taksat te paguara deri ne Nentor 2015, siguracioni deri ne Janar 2015. Shum e mbajtur si nga ana estetike dhe ajo motorrike.
Shitet 2700 euro per arsye mosperdorimi.

Cel. : 0698283664
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim