Mercedes benz 200 kompresor -02

Shitet nga: edi 01 Nën 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
shes benz c clas 200 kompresor viti 2002 ne gjendje shume te mire gjenerike dhe matorrike te gjitha sherbimet e bera,,makina eshte shume ekonomike ,,ka gjama elektrike ajer te kondicionuar disqe alumini 18..televizor dvd player..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim