Mercedes Vito diesel -99

Shitet nga: klodian 23 Tet 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 000 LEK

Komuna: Lezhë
shes mercedes bens vito i vitit 1999,ngjyre blu.ne gjendje te mire,me letra te rregullta per nje vit.mund dhe te nderrohet me fuoristrade land rover.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim