Mercedes E 270 diesel -00

Shitet nga: Fatjon 23 Tet 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Lezhë
Shes Mercedes Benz E 270 me kamio automat. Me te gjitha sherbimet e bera ngjyre gri tapiceri lekure ngjyre qumeshti ne gjendje shume te mire dhe disponushem per cdo lloj prove dhe kontrolli. Me letra te paguara deri ne mars. Çmimi i padiskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim