MERCEDES 300 AVANTGUARDE -98

Shitet nga: BLEDAR ZEZAJ 07 Dhj 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lezhë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER GJENERIKE DHE MOTORIKE ME SHERBIME TE BERA. DOKUMENTAT I KA DERI ME 10 QERSHOR 2016.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim