Mercedes A 170 diesel -00

Shitet nga: Makina Ne Shitje 06 Qer 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Lezhë
Shitet A Class 170 me doganë të paguar dhe siguracion 1 vjecar . Viti 2000 , 183.000 Km , Naftë dhe me kambio manuale . Cel : 068 22 39 435 & 067 27 51 815 | CMIMI I DISKUTUESHEM |...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim